• 444 39 53 0532 264 73 03
  • info@onurevdeneve.com

Mersin Evden Eve Nakliyat

AnasayfaMersin Evden Eve Nakliyat

Mersin Evden Eve Nakliyat

Eşya taşımacılığı işlemi geçmişten itibaren büyük yenilikler geçirmiş durumdadır. Gitgide kendini geliştiren bu sektör, her türlü yeniliği de artık bünyesinde bulundurur. Eşya taşıma hizmetinin en güvenilir adresi olan Onur Nakliyat, bu zorlu günlerde sadece bir telefon kadar uzağınızda olan bir adrestir.

Sorunsuz Eşya Taşımacılığı:

Eşya taşımacılığı eskiden insan gücüne bağlı olarak yapılabiliyordu. Şimdilerde ise ev eşyası taşıma işlemleri teknolojik imkanlar ile gayet kolay bir şekilde yapılabiliyor. Mersin evden eve nakliyat konusunda da beklentileri karşılayan firma, sizi çok zor bir işlemden de kurtarmış oluyor. Sizlerin taşınma telaşının içine düşmenize engel olurken, eşyalarınızı güvenle teslim edeceğiniz bir adres halini alıyor. Ev taşımacılığı işlemine başlanmadan önce evinize gönderilen ekspertiz servisi, tüm eşyalarınızın tespitini sağlar. Ve her türlü hasara karşı eşyalarınızın sigortalanma işlemi başlar. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen ekspertiz servisi, eşyalarınızın taşınma tarihlerinde daha rahat bir şekilde taşınmasına imkan sağlayacaktır. Aynı zamanda taşınmasını planladığınız eşyalarınızın da ne şekilde taşınacağına dair burada ayrıntılı bir plan yapılır. Eşya boyutlarına göre bir araç seçeneği belirlenir. Ve eşyalarınız uygun olan araçlara yerleştirilmesi bu şekilde sağlanmış olacaktır. Aynı zamanda paketleme konusunda da hizmet verirken, eşyalarınızın taşınma sırasında her türlü olumsuz şeyden korunmasını sağlar. Yine kir ve tozlarda bu şekilde engellenirken, yüzde yüz hijyenik ev taşımacılığı sağlanmış olur.

Ücretsiz Ekspertiz & Bilgi

telefonlarımız ve iletişim formumuz üzerinden ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilir, aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

0533 224 76 76 veya Bize Ulaşın

Tasarım : KTASARIM