• 444 39 53 0532 264 73 03
  • info@onurevdeneve.com

Kars Evden Eve Nakliyat

AnasayfaKars Evden Eve Nakliyat

Kars Evden Eve Nakliyat

Onur Nakliyat, Kars evden eve nakliyat konusunda siz değerli müşterilerine standartların üstünde bir hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardan beri nakliye sektörüne hız, güven ve kaliteyi getirmiş olan bu isim, her geçen gün müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak yaptığı çalışmalar ile adından söz ettirirken, bunu her zaman sürdürmenin amacı içindedir. Bu konuda geniş araç filolarıyla ve uzman personelleriyle birlikte çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Aynı zamanda modern ekipmanları da kullanarak nakliye işini daha kolay bir seviyeye çekmiş durumdadır.

Kusursuz Nakliye Hizmeti:

Onur Nakliyat, eşya taşımacılığı öncesi ilk olarak sizlere ekspert servisi sunmaktadır. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen bu hizmet, personellerin eşyaları incelemek için evinize kadar gelmesidir. Burada eşyalarınız incelendikten sonra eşyalarınızın boyutlarına dair fikir alınmış oluyor. Buna göre de eşyalarınızın sayısına ve boyutlarına göre uygun bir araç seçilir. Ve bundan sonra da eşya taşımacılığı için sizlerin planladığı bir tarihte eşya taşımacılığı başlamış olur. Bu taşınma işlemleri sırasında ise eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Ev eşyalarınıza nakliye sırasında gelecek olan zararların önlenmesi amacıyla, tüm eşyalarınız özel ambalajlarla paketlenir. Bu paketlenme işleminin ardından ise sizler için belirlenmiş olan nakliye araçlarının içine yerleştirilmeye başlanır. Eşyalarınız yeni adresine doğru yola çıkmaya hazırlanırken, işlemde bu kadar basit ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Ücretsiz Ekspertiz & Bilgi

telefonlarımız ve iletişim formumuz üzerinden ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilir, aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

0533 224 76 76 veya Bize Ulaşın

Tasarım : KTASARIM