• 444 39 53 0532 264 73 03
  • info@onurevdeneve.com

Eskişehir Even Eve Nakliyat

AnasayfaEskişehir Even Eve Nakliyat

Eskişehir Evden Eve Nakliyat

Eskişehir evden eve nakliyat işine gösterdiği özenle adından söz ettiren Onur Nakliyat, bu hizmet için güvenebileceğiniz en doğru adres olacaktır. İşindeki kalite ve disiplinle tanınan firma, hataya fırsat vermeden tüm nakliye işlemlerini en iyi bir şekilde gerçekleştirmek için gece gündüz çalışmaktadır.

Kaliteli Hizmet:

Eskişehir evden eve nakliye hizmetini almaya karar verdiğinizde ilk olarak evlerinize bir eksperz servisi gönderilecektir. Bu servis tamamen ücretsiz olup, eşyalarınız için gerekli incelemeyi başlatacak olan bir servistir. Taşımacılık işlemi için genel bir önlem olarak evinize kadar gönderilir. Aynı zamanda taşınma günü geldiğinde eşyalarınızın nasıl taşınacağına dairde bu şekilde fikir alınmış olacaktır. Bunun yanında taşınma öncesi gerekli olan sözleşme imzalanarak, taşınma günü beklenir. Taşınma günü geldiğinde ise, eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesine geçilir. Özel ambalajlar kullanılarak yapılan paketleme işlemi, eşyalarınızın yüzde yüz güvenli olmasını sağlayacaktır. Bu şekilde ev taşımacılığı hizmeti daha hasarsız bir şekilde tamamlanmış olur. İşi şansa bırakmayan nakliye ekibi paketlemeyi eşyaların cinsine göre yapacaktır. Kırılması mümkün olan eşyaların doğru şekilde paketlenmesi sağlanırken, teknolojik cihazlarında hasar görmemesi adına buna uygun olarak paketlemesi yapılır. Yani bu paketlemeden sonra eşyaların paketleri açıldığında herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmanız mümkün değildir. Çünkü her açıdan yol için elverişli hale getirilecektir. Ardından yola çıkan eşyalarınız kısa süreler içinde yeni adresinde olacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz & Bilgi

telefonlarımız ve iletişim formumuz üzerinden ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilir, aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

0533 224 76 76 veya Bize Ulaşın

Tasarım : KTASARIM